X
تبلیغات
رایتل
شنبه 1 اسفند 1394

بهشتک

          رسید . اسفند را می گویم، ماه نرگس و ماه پر جنب و جوش و شاد و  ماه تولد من. تولدم امسال در روز عزیزی است :روز شهادت حضرت فاطمه که سلام بروی ماهش باد. حس میکنم سال میمون برایم سال بسیار خوب و پربرکتی خواهد بود.الهی که حسینا محکم تر و مهربانتر بغلم کند و مسیر خوشی ها را دوتایی برویم.

این چند وقته به معنای واقعی در خدمت خانواده هستم و خیلی کیف دارد.  هی عین گربه توی دست و پای مامینو و باباهه می لولم و کیفور می شوم . وقتی همه دورهم هستیم که این دورهم بودن شامل خواهر بزرگه و نینو هم هست، گونی گونی قند توی دلم آب میکنند و خب طبیعی است اگر هی دارم کپل تر (شما بخوایند چاق) می شوم.

شروع کردم عیدی ها و هدیه تولدم را بخرم. همیشه دلم میخواست گردنبند اسمم را داشته باشم. سایت مستربج را پیدا کردم و درست وقتی که داشتم دکمه نهایی کردن سفارش را میزدم نظرم عوض شد و اسم نینو را سفارش دادم.

برای نینو لباس خریده بودیم. پیراهن بلند و خوشگلی که رویش کت کوچک و با مزه ای داشت و با کمکش میشد کبودی های گاه گاه روی بازوهایش را پوشاند. پیراهن را  توی خانه تنش کردیم  و نینو یکهو داد زد : کتک! کتک! و زد زیر گریه. مامان هراسان از آشپزخانه پرید بیرون و بابا از اتاقش. بعد از پنج دقیقه  گریه اش بند آمد و معلوم شد فکر کرده کت کوچولو توی مغازه جا مانده و کیست که نداند که کت کوچک میشود کتک!!!

این مدت که نبودی بیشتر بودی. نمی دانی شنیدن صدایت و دیدن رویت چه لذتی دارد. نمی دانی سفر را از نگاه تو دیدن چقدر خوب است. حالا برگشته ای و من باز میان خندمه ی عشق و ابوقبیس دلتنگی اسیر خواهم شد. دوستت دارم، می فهمی؟

آیا اهداف سال 95 کسی که رمز سیستمش Sariolhesab$95   است، کمی زیادی تابلو نیست؟

موهایم را برای اولین بار در زندگی ام براشینگ کردم و یک طرفش را بافتم. کم مانده بود همان توی آرایشگاه قربان صدقه ی خودم بروم.

یادم باشد یک پست راجع به مردها بنویسم. مردهایی که در گذشته دوستشان داشته ام و در حال نه.

سایت دیوار در دسترس نبود و صفحه پیغام خطایش خیلی جالب بود.

·         من، اینجا، خانه ی نوشا را بسیار دوست دارم
 

 

 


نظرات (4)
یه دوستی داشتم، یه بچه ای تو فامیلشون بود به سس میگفت سش! و من هنوز در عجبم که این بچه س رو نمیتونست درست تلفظ کنه یا ش رو...
پسرک یه همکلاسی داره اسمش شاهین شاهمیری باید بدیم نینو جیگری صداش کنه...
آخ چلوندن! نگو از چلوندن، حیف که گوشتی در کار نست
راستی منم کلی قربون صدقه ات رفتم با موهای بافته و براشینگ شده...
دوست خوبمی همیشه.
جواب: سلام
سش!

تو عکس معلوم بود موهام؟
منو بگو فکر میکردم fade کرده ام

شنبه 8 اسفند 1394 ساعت 16:50
نوشا این پستت حال و هوای قدیمها رو داشت.اون یکی وبت که هنووووز سر میکشم توش..
نینو...
ای جااااان دلم..
جواب: سلام
خودمم حس کردم
خب به هر حال من هنوز همون پرنده هستم
گیرم که روی شاخه ای دیگه ای نشسته باشم

چهارشنبه 5 اسفند 1394 ساعت 16:01
نوشا جانی...
جانم به نینو با اون کتک خوشگلش.
گاهی دلم برای خردسالی پسرک اینقدر تنگ میشه که دلم میخوام محکم فشارش بدم و این لحظه های کودکیشو قورت بدم...
یهو میشنوم آخ مامان... دارم له میشم
کلاس اولیه من از بچه گی "گ" و "ق" رو خیلی نزدیک هم و هردو رو شبیه "گ" ادا میکنه! مثلا مامان گول بده داریم میریم تولد دوستم براش گلم بخریم!!!!! حالا بیا و دیکته بنویس اینجاست که گفت میشه قفت! بگو میشه بقو! اقیانوس هم میشه اگیانوس... بعد میرسیم به صحیح کردن دیکته و من میشم مقصر که بد گفتم، خلاصه که داستانی داریم گاهی هوس میکنم یه ذره بد بگم غلط بنویسه آخرش با هم سر و کله بزنیم.
جواب: سلام
دقیقا این چلوندن یکی از عمیق ترین مفاهیم دنیاست

ای جونم! اگیانوس
حنا به شدت به شین میگه سین

دوشنبه 3 اسفند 1394 ساعت 13:37
تولدت از همین حالا مبارک.اوت کتک خیلی جالب بود.بچه کلا به خاله اش رفته.کاش پسر منم همینجور خونگی بشه.اگه بدونی چشم مادر پدرا به دره که بچه ها بیان.
جواب: سلام
تبریکت خیلی شیرینه
پسرات مردهای معرکه ای میشن
باور کن
شیطنت الانشون رو جدی نگیر

یکشنبه 2 اسفند 1394 ساعت 12:53
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.